Privaatsuspoliitika

Kliendi poolt Salon+//Pardurile edastatud isikuandmed (nimi, aadress, e-post, telefon) kantakse Salon+//Pardurile kliendiandmete baasi ning kasutatakse uue külastusaja broneerimiseks. Salon+//Pardur jätab endale õiguse saata Kliendi e-posti aadressile infot enda ja oma partnerite uute toodete ja sooduspakkumiste kohta. Kliendil on õigus nõuda oma andmete kustutamist Salon+//Pardur andmebaasist.

Kliendi poolt sisestatud isikuandmeid ei avaldata kolmandatele osapooltele, v.a. juhul, kui Kliendi poolt valitud tellimuse kohaletoimetamise viis seda eeldab ning õigusaktides ettenähtud juhtudel.

Salon+//Pardur kasutab isikuandmeid Kliendile teenuste osutamiseks, edasi arendamiseks ja personaliseerimiseks.

Salon+//Pardur salongides küsime teenuse- ja tooteostu klientidelt isikuandmeid (eesnimi, perekonnanimi, e-post, mobiilinumber), mille kanname salon+//Pardur püsikliendiprogrammi. Püsikliendiprogramm on turvaline ja andmekaitsenõuetega kooskõlas olev keskkond, milles on salvestatud kliendi teenuste ja ostuarvete ajalugu. Püsikliendi programmi raames saavad kliendid salon+ teavitussõnumeid broneeritud juuksurikülastusaja kohta (sõnumi või e-posti vahendusel), infot salon+ teenustest, uudistoodetest, sooduspakkumistest (e-posti vahendusel). Kliendil on võimalus loobuda eelnimetatud teavitustest ja/või turundusalasest infost teavitades sellest salongi teenindajat, saates sellekohase soovi info@salonplus.ee või loobudes uudiskirjast vastaval lingil klikates, mille leiab iga uudiskirja lõpust.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo